Connect with Us

Video- Bëri rikthimin e bujshëm në skenë/ Fansat “masakrojnë” Selena Gomez për performancën e dobët

Showbizz

Video- Bëri rikthimin e bujshëm në skenë/ Fansat “masakrojnë” Selena Gomez për performancën e dobët

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Selena Gomez pas një pauze të gjatë në skenë për shkak të sëmundjes së saj dhe depresionit , është rikthyer mbrëmjen e djeshme në skenën e “American music awards”.

Por jo çdo gjë ka shkuar mirë. Gjatë kohës që po performonte këngën “Lose you to love me”, Selena është akuzuar nga fansat për stonaturë, duke mos kënduar aspak në harmoni. Në një pjesë të tekstit ajo e përmend këtë dhe mbase çdo gjë ka qenë e qëllimshme.

Por gjithsesi interneti ka shumë për të thënë. Fansat janë ndarë në dy fronte. Disa e kanë ‘kryqëzuar’ për këtë performancë, ndërsa të tjerë ja kanë vënë fajin audios. Kujtojmë se kënga “Lose you to love me” mendohet se i është dedikuar Justin Bieber dhe mbase emocionet kanë qenë të shumta për Selenën./CNA.al

Pop Crave@popcreave

Selena Gomez really said “sang off key in my own chorus”

Embedded video

632 people are talking about this

Gibson Johns

@gibsonoma

Watching Selena Gomez’s performance like…

Embedded video

564 people are talking about this

🎀Tiffany🎀@selenesrat

Ms. Gomez, Ma, what is this?? Did you get a cold or…?🙃

Embedded video

31 people are talking about this

autumn bell@autumnrbell

Sang off key in my chorus is not just a lyric in this selena Gomez song but clearly a motto she lives by when performing. This is PAINFUL.

See autumn bell’s other Tweets

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: