Connect with Us

VIDEO-Fansat “çmenden” pas aktorit shqiptar/ Bllokojnë aeroportin dhe shkaktojnë kaos

Showbizz

VIDEO-Fansat “çmenden” pas aktorit shqiptar/ Bllokojnë aeroportin dhe shkaktojnë kaos

Publikuar

-

Aktori më i dëshiruar nga femrat për shkak të tipareve të tij seksi i cili së fundmi ka pranuar që është shqiptar, Can Yaman ka bërë një vizitë në Madrid të Spanjës.

Para se të mbërrinte ai njoftoi ndjekësit  e tij në rrjetet sociale për këtë vizitë dhe duket se nuk e ka menduar se mund të shkaktonte ndonjë ‘incident’.

Teksa ka mbërritur në aeroport me qindra fanse e kanë pritur në dalje dhe pamjet flasin vetë.Fansat e tij kishin bllokuar aeroportin dhe u desh ndërhyrja e policisë që të shpërndaheshin.

Disa prej tyre bënin rezistencë, pasi dëshironin me ngulm të takonin aktorin preferuar.

Në një deklaratë të tij, aktori me origjinë shqiptare tregoi se policët u nervozuan dhe nuk e lejuan të qëndrojë më gjatë me njerëzit.

“Faleminderit shumë Madrid, kjo është me të vërtetë e çmendur, një turmë e madhe në aeroport. Policia kishte një kohë shumë të keqe, ata u nervozuan shumë duke u përpjekur të më ndihmonin, përndryshe do t’i kisha përqafuar të gjithë, më vjen keq për ndërprerjen e tyre”, shprehet Can./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: