Connect with Us

“Si nënë, ndjej dhimbje për çdo frymë që ndali së frymuari”/ Xhensila Myrtezaj ngushëllon familjet që humbën të dashurit e tyre

Showbizz

“Si nënë, ndjej dhimbje për çdo frymë që ndali së frymuari”/ Xhensila Myrtezaj ngushëllon familjet që humbën të dashurit e tyre

Publikuar

-

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga artistet e cila ka ngushëlluar familjet që humbën njerëzit e tyre më të dashur. Nëpërmjet një postimi në Instagram Xhensila tregon se i bashkohet dhimbjes së tyre.

“E gjithe Shqiperia sot ka perjetuar nje dite tmerri, nga ata ditet qe na kujtojne sa te pafuqishem jemi. Nga ata ditet qe vec lutjes asgje tjeter nuk te ben te kujtohesh se streha jote eshte Zoti. Te vetmit qe mund ti drejtohemi e ti themi, mbaje doren. Dhimbja eshte e te gjitheve por me teper e atyre familjeve qe kane jete te humbura dhe ata qe kane ngelur pa çati mbi koke.

Te ndihmojme njeri tjetrin e te jemi vigjilente se urrejtja sjell shkaterrim. Si Nene, ndjej dhembje per cdo fryme qe ndali se frymuari nga ky shkaterrim, qe na shkallmoi shpirtin. Lutemi per ata qe jane ne rrenoja akoma.

Falemimderit motra e vllezer Kosovar qe ne ditet me te veshtira nuk ka pasur as tra, e as kufi mes nesh.”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE