Connect with Us

Capital T publikon foton prekëse: “Ne u nisëm për Kosovë”

Showbizz

Capital T publikon foton prekëse: “Ne u nisëm për Kosovë”

Publikuar

-

Reperi Capital T është gjendur pranë të prekurve nga tërmeti duke i ndihmuar me ushqime, veshje, dhe strehim.

Pasi u nis nga Kosova me kamionin me ndihmat, ai së fundi ka postuar një foto ku shfaqet me një fëmijë në duar për të treguar se tashmë është i sigurt dhe po niset për në Kosovë.

“Na u nisëm për Kosovë”, shkruan ai krahas fotos. Dy ditë më parë Capital T, hapi dyert e shtëpisë së tij dhe u bëri thirrje të gjithë miqve të ndihmonin njerëzit që u prekën nga ky tërmet dhe se do ta çonte deri në fund evakuimin e çdo familje të prekur nga fatkeqësia./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Maluma koncert në Tiranë?/ Çmenden fansat

Publikuar

-

Nga

Maluma është një nga këngëtarët më të seksi dhe të dashur në të gjithë botën. Ai numëron dhjetëra hite që kanë me miliarda e miliona klikime. Së fundi në media po qarkullon lajmi se ai së shpejti do të mbajë një koncert në Tiranë dhe të gjithë fansat e tij u çmendën. Burimet për “iconstyle.al”, […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Bikini nudo”/ Tammy Hembrow guxon t’i veshë dhe i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit , Tammy Hembroë është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo reklamon shpesh herë format e saj bombastike ku pozon me bikini. Përveç kësaj modelja reklamon dhe trendet më të fundit të rrobave të banjos. Së fundi Tammy ka bërë të sajat një palë bikini të cilat […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

5 super bishat që “çmendën” ndjekësit në Instagram/ Fotot më të nxehta të javës

Publikuar

-

Nga

Si çdo herë tjetër edhe këtë javë Instagrami është pushtuar nga fotot e vajzave seksi. Bukuroshet e rrjeteve sociale kanë çmendur ndjekësit me format e tyre bombastike. Demi Rose, Natale Lee, Anastasia Kvitko, Ana Cheri dhe Tiona Fernan. Vajzat kanë ndezur rrjetin me fotot provokative dhe super të nxehta. Për më tepër shihni galerinë e […]

LEXO TE PLOTE