Connect with Us

“Dita e flamurit e gjeti Atdheun në ditë zie”/ Julian Deda prek me mesazhin e tij

Showbizz

“Dita e flamurit e gjeti Atdheun në ditë zie”/ Julian Deda prek me mesazhin e tij

Publikuar

-

Aktori i njohur shqiptar Julian Deda, ka bërë një postim mjaft prekës në rrjetet sociale. Fatkeqësia që u ndodhi shqiptarëve ka sensibilizuar çdo njeri dhe çdokush është ndjerë i trishtuar për jetët e humbura nga tërmeti.

I vetmi urim që aktorit i vjen ndërmend në këto momente është që ditë si këto mos i pafshim më kurrë.

Më tej ai shkruan: “28 Nentor 2019. Dita e Flamurit me te bukur ne bote, e gjeti Atdheu ne dite te zie dhe shqiptaret ne dite jashtezakonisht te veshtira. Do te doja ta fastonim te gjithe bashke por fatkeqesisht ishte e pamundur por natyra tha “Jo”. I vetmi urim qe me vjen ndermend eshte “mos pafshim kurre me dite si kjo”! Zoti i bekofte Shqiperine dhe Flamurin tone. ❤🇦🇱”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: