Connect with Us

“Nuk ka kufi që ndan këto rrënjë gjaku”/ Rezarta Shkurta jep mesazhin prekës

Showbizz

“Nuk ka kufi që ndan këto rrënjë gjaku”/ Rezarta Shkurta jep mesazhin prekës

Publikuar

-

Rezarta Shkurta ka shprehur trishtimin për fatkeqësinë natyrore që preku shqiptarët. Gjithashtu ajo ka përcjellë mesazhin që nuk ka asnjë kufi që i ndan shqiptarët.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, fotografja shkruan: “Une jam femija me i vogel i familjes sime. Kam nje vella dhe nje moter me te medhenj! Dhe gjate gjithe jetes sime, duke filluar nga femijeria, jam mesuar se nese kisha nje problem ishin heronjte e mi , vellai dhe motra qe me shpetonin.

Ashtu edhe ne keto dite tmerri per te gjithe Shqiptaret, kur pashë vellezerit e mi nga Kosova qe kishin pushtuar rrugen e kombit, m’u mblodh nje grusht lotesh ne gjoks, trishtimi per cfare na gjeti, dhe gezimi qe nuk jemi vetem! Vellai po vinte per vellain.

Le te vinte Italiani, Gjermani dhe le te vinte dhe Amerikani, asnjeri sdo ma mbushte shpirtin se vete gjaku im! Ska politike, e as kufi qe ndan keto rrenje gjaku. Prandaj kjo foto e realizuar nga #HeraCompany sot per mua ka nje vlere akoma dhe me te madhe! Ju dua Rezarta Shkurta 👐🏻”, shkruan Rezarta Shkurta./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: