Connect with Us

“Përdore famën për të ndihmuar njerëzit e tu”/ Fansat “kryqëzojnë” Dua Lipan për indiferencën ndaj situatës në Shqipëri

Showbizz

“Përdore famën për të ndihmuar njerëzit e tu”/ Fansat “kryqëzojnë” Dua Lipan për indiferencën ndaj situatës në Shqipëri

Publikuar

-

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që janë sensibiluzuar dhe kanë ndihmuar familjet që janë prekur nga tërmetet.

Shumë prej tyre kanë dhuruar para, të tjerë kanë hapur shtëpitë e tyre dhe kanë ndihmuar me ushqime por ajo që ka rënë në sy është indiferenca që ka treguar Dua Lipa për gjendjen e jashtëzakonshme në Shqipëri.

Këngëtarja është mjaftuar vetëm me një postim ku tregon se ndihej keq për situatën në Shqipëri dhe ka vijuar normalisht me postimet e saj.

Kjo gjë nuk u ka pëlqyer ndjekësve, të cilët ia kanë vënë në dukje këtë gjë. “T’ia kishe kushtu’ një postim Shqipërisë në këto kohë të vështira…” shkruan dikush. “Përdore platformën tënde! Ndihmo njerëzit e tu,” shton dikush tjetër./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: