Connect with Us

“Jemi bashkë për një qëllim të madh”/ Renato Mekolli gatuan për të prekurit nga tërmeti

Showbizz

“Jemi bashkë për një qëllim të madh”/ Renato Mekolli gatuan për të prekurit nga tërmeti

Publikuar

-

Për shkak të situatës së vështirë në vend për shkak të tërmeteve, Renato Mekolli ka treguar se sot emisioni i tij Hell’s Kitchen nuk do të transmetohet.

Përveç këtij lajmërimi, Renato dhe konkurrentët kanë gatuar ushqime për të gjithë të prekurit nga tërmeti.

Me anë të një postimi në Instagarm ai shkruan: “Sot, sigurisht që nuk do të ketë “Hell’s Kitchen” në trasmetim. Ama kuzhina është sot më aktive se kurrë. Konkurrentët së bashku me mua jemi bërë bashkë për një qëllim shumë më të madh: po gatuajmë që t’ju dërgojmë ushqime të ngrohta e shumë dashuri, familjeve të dëmtuara nga tërmeti. “Hell’s Kitchen” do të zhvendoset sot nga studio “Nova” e Top Channel në realitetin e vërtetë, aty ku njerëzit kanë sot shumë nevojë jo vetëm për ushqim, por dhe për shumë mbështetje morale e shumë dashuri.

Do të jemi aty sot dhe sa herë është e nevojshme “Kush ka mundësi vepron” dhe sot më shumë se kurrë duhet të veprojmë ❤️🙏🏻 #prayforalbania”, shkruan Renato Mekolli në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: