Connect with Us

Në vendin dhe momentin e duhur/ 20 fotografitë më të rralla në tokë

Kuriozitete

Në vendin dhe momentin e duhur/ 20 fotografitë më të rralla në tokë

Publikuar

-

Është e pamohueshme që natyra ka një mënyrë për të na mahnitur, por pak prej nesh kanë fatin të jenë në vendin e duhur në kohën e duhur, në mënyrë që të kapin një fenomen të veçantë natyror në mirën e tij. Nga fotografë me përvojë, e deri tek amatorë që sapo ka ndodhur të jenë aty në kohën e duhur, njerëzit ndajnë foto magjepsëse të natyrës që do të magnetizojnë të gjithë.

Bright Side ka zgjedhur disa nga mrekullitë më të rralla në Tokë dhe do të donim t’i prezantonim ato për ju. Mos e humbni videon e bonusit të oqeanit në fund që do t’ju bëjë të shkoni larg. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Impulsivë dhe konkurrues/ Çfarë pret shenja e Dashit nga një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Nëse jeni duke u takaur apo folur me një Dash atëherë ka disa gjëra që duhet t’i dini rreth kësaj shenje. Ata janë impulsivë dhe konkurrues dhe bëjnë gjithçka për të dalë fitues. Çfarë kërkon Dashi nga një marrëdhënie? Dashi është shenja e parë e horoskopit e cila ka guximin t’i hedhë benzinë zjarrit. Ata […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE