Connect with Us

Harxhon mijëra dollarë për sigurinë/ Kylie Jenner e fiksuar pas mbrojtjes

Showbizz

Harxhon mijëra dollarë për sigurinë/ Kylie Jenner e fiksuar pas mbrojtjes

Publikuar

-

Caitlyn Jenner ka treguar se Kylie Jenner shpenzon jashtëzakonisht shumë përsa i përket mbrojtjes, sigurisë.

Gjatë një interviste “I’m a celebrity, get me out of here!” Caitlyn Jenner ka treguar se familja e famshme kanë një skuadër me ‘bodyguard’ që i shoqërojnë kudo ku shkojnë.

Ajo ka zbuluar se vajza e saj më e vogël, Kylie Jenner, shpenzon 300-400 mijë dollarë në muaj për sigurinë e saj. “Ju siguroj se Kylie harxhon nga 300 mijë deri në 400 mijë dollarë çdo muaj për sigurinë e saj. Një ton me para”, ka thënë Caitlyn.

“Ata janë mësuar. Ata e kanë bërë gjithmonë këtë gjë. I pëlqejnë shumë djemtë që ju qëndrojnë pas për t’i mbrojtur”, ka thënë Caitlyn.

Më herët edhe Kris Jenner ka folur për këtë çështje dhe ka treguar se për të dhe fëmijët siguria është prioriteti kryesor./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: