Connect with Us

Horoskopi i dashurisë, 30 Nëntor 2019/ Çfarë do të ndodhë me ju në këtë sektor sipas astrologjisë

Life Style

Horoskopi i dashurisë, 30 Nëntor 2019/ Çfarë do të ndodhë me ju në këtë sektor sipas astrologjisë

Publikuar

-

Dashi

Dashi, ju jeni në një udhëkryq të një dashurie. Ju nuk jeni të sigurt se ku të shkoni tjetër ose nëse jeni gati. Vetëm besoni në atë që keni.

Demi

Demi, mos harroni, marrëdhëniet lulëzojnë nga besimi dhe besnikëria. Besoni njëri-tjetrin dhe nëse besoni se marrëdhënia juaj ka potencial të zgjasë përgjithmonë, atëherë nuk shoh pse jo.

Binjakët

Binjakët, marrëdhënia juaj ka mbaruar, më fal. Mos u mërzit sepse do të thotë që dikush më i mirë është atje, thjesht të pret ty.

Gaforrja

Gaforre, është e rëndësishme të qëndroni në këmbë për atë që dëshironi në marrëdhënien tuaj dhe nëse vërtetë i interesoni njëri-tjetrit, do të mbështesni njëri-tjetrin në vendimet tuaja.

Luani

Luani, mos u shqetësoni, ka mundësi të reja për marrëdhënie atje. Thjesht duhet ta vendosni veten atje dhe t’i jepni vetes një shans për të gjetur atë për ju.

Virgjëresha

Virgjëresha, ndonjëherë gjithçka që duhet është disa ndryshime për ta bërë marrëdhënien tuaj më të mirë. Ju duhet të qëndroni të qetë dhe të flisni gjëra përmes. Asgjë nuk do të zgjidhet nëse bërtitja është e përfshirë.

Peshorja

Peshorja, ju duhet të jeni vetvetja në marrëdhëniet tuaja sepse nuk doni të vendosni marrëdhëniet tuaja në pretendime të rreme dhe pastaj t’i lini ata të dashurohen me dikë që nuk jeni.

Akrepi

Akrepi, ju duhet të kujdeseni për veten tuaj dhe nganjëherë, disa distanca midis jush do të punojnë mrekulli në rindërtimin e intimitetit që keni për njëri-tjetrin.

Shigjetari

Shigjetari, ju jeni një dashnor besnik. Mostshtë më e rëndësishmja për ju sepse ndjek emocionet tuaja dhe vishni zemrën në mëngë. Pra, tregohuni të vërtetë me ju dhe partnerin tuaj.

Bricjapi

Bricjapi, ju duhet të qëndroni të fortë si një njësi, sepse jeni më i fortë kur jeni bashkë.

Ujori

Ujori, ju jeni një dritë në jetën e partnerit tuaj. Vetëm mos harroni, që ju keni një shans të keni një dashuri të vërtetë.

Peshqit

Ndonjëherë ju duhet të lejoni një marrëdhënie nëse po ju mban larg nga të arrini atje ku dëshironi të jeni në jetë. Nëse duhet të vazhdoni më tej, kështu qoftë sepse meritoni dikë që do t’ju mbështesë 100% dhe nuk do t’ju mbajë mbrapa./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

5 sekretet e lumturisë në çift/ Këto janë gjërat që duhet të dini që marrëdhënia juaj të funksionojë

Publikuar

-

Nga

Zhvilloni një pamje realiste ndaj përkushtimit tuaj në marrëdhënie. Të pranoni infatuksionin e romancës që përjetuat së fundi. Të shpresoni që një marrëdhënie e re, më e thellë dhe e pasur do ta zëvendësojë atë. Një marrëdhënie afatgjatë ka ulje dhe ngritje, dhe të presësh që do të jetë gjithçka me diell dhe trëndafilat gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Shiti virgjërinë për 1.2 milionë euro/ Biznesmeni gjerman i propozon për martesë

Publikuar

-

Nga

Një vajzë 19 vjeçare e quajtur Ekaterina ka shitur virgjërinë e saj për 1.2 milionë euro. Ajo u kontaktua nga një biznesmen gjerman 58 vjeç i cili kishte ofruar një shumë të tillë dhe përveç kësaj donte të martohej me të. Ekaterina është me origjinë nga Ukraina por jeton në SHBA. Ajo është shprehur më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë […]

LEXO TE PLOTE