Connect with Us

Inteligjent dhe të mëshirshëm/ 5 arsyet pse duhet të bini në dashuri me një mashkull Ujor

Life Style

Inteligjent dhe të mëshirshëm/ 5 arsyet pse duhet të bini në dashuri me një mashkull Ujor

Publikuar

-

Ai gjithmonë do të ketë një anë bamirësie.

Ky është një djalë që gjithmonë do të ketë një anë bamirësie. Ai është mjaft i zgjuar për të ditur se gjithmonë ka kaq shumë hapësirë ​​në këtë botë për njerëzit e tjerë. Ai nuk është kurrë egoist dhe gjithmonë do të kërkojë mënyra për të promovuar miqësi, shoqëri, ekuilibër dhe drejtësi në mjedisin e tij. Ai nuk është një njeri që jeton thjesht për veten e tij. Ai ka një zemër shumë bujare dhe vetëmohuese.

Ai do të qëndrojë ashpër besnik ndaj jush.

Ky është një njeri që do të qëndrojë gjithmonë besnik ndaj jush. E vetmja gjë që duhet të dini për një burim Ujori është se ai nuk i pëlqen drama. Dhe ai është dikush që rrallëherë do t’i lejojë ndjenjat e tij të fitojnë më të mirën prej tij. Dhe kështu, mund të bësh bast që ai nuk do të rrëmbehet aspak me ty. Ai nuk do të ndeshë me ndjenjat e tij për ju. Pasi të jetë futur brenda, mund të siguroheni që ai është gjithçka dhe ai me të vërtetë është investuar për të qenë me ju.

Ai është kaq natyrshëm inteligjent.

Ai është thjesht aq inteligjent. Ai është lloji i djalit që mund të mbështeteni vërtet për një stimulim intelektual. Ju gjithashtu mund të jeni të sigurt se nuk do të ndaleni së mësuari prej tij. Ai mund të bëjë një presion të madh për ju që gjithmonë të përpiqeni të vazhdoni me të. Por kjo është shumë më mirë sesa të jesh me një djalë i cili thjesht nuk të sfidon ty në një nivel intelektual. Gjithmonë mund të jeni të sigurt se ai do të jetë në gjendje t’ju ofrojë një perspektivë që do t’ju ndihmojë të zgjeroni mendimin dhe filozofinë tuaj mbi jetën.

Ai është kaq aventuresk dhe spontan.

Një burrë Ujori do të jetë gjithnjë aq aventuresk. Ai është një njeri që e di se rritja e vërtetë do të ndodhë gjithmonë jashtë zonës së rehatisë së dikujt. Dhe ai kurrë nuk do të jetë i kënaqur vetëm duke qëndruar gjithmonë aty ku është i rehatshëm. Ai gjithmonë do të jetë i gatshëm të eksplorojë të panjohurën. Kjo është arsyeja pse ju mund të jeni të sigurt se nuk do të mërziteni kurrë me të. Gjithmonë do të sfidoheni dhe inkurajoheni të bëheni një qenie njerëzore më e mirë për shkak të tij. Do të frymëzoheni nga energjia dhe zelli i tij për të jetuar jetën.

Ai është natyrshëm kureshtar.

Asnjëherë nuk do të ndiheni sikur ai nuk është aspak i interesuar për ju. Kur bie në dashuri me një Ujori, ai do të jetë gjithmonë kureshtar se kush jeni dhe si është jeta juaj. Kjo është vetëm se si ai është. Ai vazhdimisht kërkon të mësojë. Ai është gjithmonë aq kurioz për të mbledhur sa më shumë informacione sa të ketë mundësi për këdo dhe çfarëdo gjëje. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur ai dashurohet. Ai kurrë nuk do të bjerë më pak duke bërë një përpjekje për t’ju njohur më mirë në marrëdhënien tuaj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: