Connect with Us

Janë të paparashikueshëm në një marrëdhënie/ Këto janë 2 shenjat më të suksesshme të horoskopit

Life Style

Janë të paparashikueshëm në një marrëdhënie/ Këto janë 2 shenjat më të suksesshme të horoskopit

Publikuar

-

Luani

Një Luan do të jetë larg nga të qenit një individ i matur ose stoik. Ata janë të besimit se ata gjithmonë duhet të jenë të gatshëm të jenë të hapur dhe shprehës për ndjenjat dhe emocionet e tyre në jetë. Kjo është arsyeja pse është absolutisht thelbësore që ata të përfundojnë me dikë që është i kënaqur me hapjen emocionale dhe ndershmërinë. Ata kanë nevojë për një partner i cili do të jetë në gjendje të pajtohen me emocionet e tyre në një bazë të qëndrueshme.

“Nga këndvështrimi i Luanit, është normale të jesh njerëzor: me fjalë të tjera, një qenie sentimentale me një varg ndjenjash,” këshillon Mckean. “Me këtë, ata ndjehen të qetë duke e ndarë atë me personin që zgjodhën si partnerin e tyre […] Duke shprehur emocione, pa marrë parasysh sa ekstreme, nuk është vetëm jeta për ta, por pjesë e të jetuarit dhe të qenurit gjallë.”

Luanët janë krijesa që falin në mënyrë të natyrshme dhe kjo është arsyeja pse është e lehtë për ta të lëvizin nga situatat e tensionuara në një marrëdhënie. Dhe ata gjithashtu shpresojnë se partnerët e tyre do të jenë po aq falës sa janë.

Akrepi

Një Akrep do të ketë thellësinë emocionale që shumë pak të tjerët do të ishin në gjendje të përputheshin. Ata gjithmonë i ndiejnë gjërat në një mënyrë më të jashtëzakonshme dhe më të thellë sesa shumica e të tjerëve janë në gjendje t’i provojnë vetë. Kjo është arsyeja pse ata shpesh mund të hasen si të paparashikueshëm në marrëdhëniet e tyre.

Në fund të fundit, nëse një Akrep ju përfshinë në botën e tyre do të thotë të keni kujdes. Ata tregojnë vetëm cenueshmërinë dhe paqëndrueshmërinë e tyre ndaj atyre që vërtet i duan, gjë që nuk është pasojë shumë në krahasim me gjithçka tjetër që sjellin në një marrëdhënie. “/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: