Connect with Us

Janë të paparashikueshëm në një marrëdhënie/ Këto janë 2 shenjat më të suksesshme të horoskopit

Life Style

Janë të paparashikueshëm në një marrëdhënie/ Këto janë 2 shenjat më të suksesshme të horoskopit

Publikuar

-

Luani

Një Luan do të jetë larg nga të qenit një individ i matur ose stoik. Ata janë të besimit se ata gjithmonë duhet të jenë të gatshëm të jenë të hapur dhe shprehës për ndjenjat dhe emocionet e tyre në jetë. Kjo është arsyeja pse është absolutisht thelbësore që ata të përfundojnë me dikë që është i kënaqur me hapjen emocionale dhe ndershmërinë. Ata kanë nevojë për një partner i cili do të jetë në gjendje të pajtohen me emocionet e tyre në një bazë të qëndrueshme.

“Nga këndvështrimi i Luanit, është normale të jesh njerëzor: me fjalë të tjera, një qenie sentimentale me një varg ndjenjash,” këshillon Mckean. “Me këtë, ata ndjehen të qetë duke e ndarë atë me personin që zgjodhën si partnerin e tyre […] Duke shprehur emocione, pa marrë parasysh sa ekstreme, nuk është vetëm jeta për ta, por pjesë e të jetuarit dhe të qenurit gjallë.”

Luanët janë krijesa që falin në mënyrë të natyrshme dhe kjo është arsyeja pse është e lehtë për ta të lëvizin nga situatat e tensionuara në një marrëdhënie. Dhe ata gjithashtu shpresojnë se partnerët e tyre do të jenë po aq falës sa janë.

Akrepi

Një Akrep do të ketë thellësinë emocionale që shumë pak të tjerët do të ishin në gjendje të përputheshin. Ata gjithmonë i ndiejnë gjërat në një mënyrë më të jashtëzakonshme dhe më të thellë sesa shumica e të tjerëve janë në gjendje t’i provojnë vetë. Kjo është arsyeja pse ata shpesh mund të hasen si të paparashikueshëm në marrëdhëniet e tyre.

Në fund të fundit, nëse një Akrep ju përfshinë në botën e tyre do të thotë të keni kujdes. Ata tregojnë vetëm cenueshmërinë dhe paqëndrueshmërinë e tyre ndaj atyre që vërtet i duan, gjë që nuk është pasojë shumë në krahasim me gjithçka tjetër që sjellin në një marrëdhënie. “/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Janë gati të nisin një jetë të re/ Këto janë shenjat më aventureske të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Shigjetari Shigjetari e adhuron të vizitojë vende të reja dhe të përjetojë eksperienca të reja. E jetojnë jetën si të ishte dita e fundit. Të vizitosh vende të reja për ta do të thotë të testosh durimin dhe kjo u vlen në jetën e tyre. Binjakët Do të sillte shumë përfitime në jetën e binjakëve […]

LEXO TE PLOTE