Connect with Us

“Mos jetofshi më humbje të tilla”/ Aktori turk jep mesazhin prekës për shqiptarët

Showbizz

“Mos jetofshi më humbje të tilla”/ Aktori turk jep mesazhin prekës për shqiptarët

Publikuar

-

Aktori shumë i njohur Tolgahan Sayisman ka treguar dhe një herë solidaritetin e tioj me situatën e rëndë në të cilën ndodhet Shqipëria.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale aktori ka shkruar në shqip duke dhënë një mesazh përkrahës dhe prekës për të gjithë shqiptarët. Ndër të tjera Tolgahan tregon se një ngjarje të tillë e ka përjetuar dhe turqia në vitin 1999 ku nga një tërmet 7.4 ballë humbën jetën me dhjetëra e mijëra njerëz ndaj dhe e kupton shumë mirë dhimbjen që sot po përjeton Shqipëria.

“Në vitin 1999 ne jetuam një tërmet shumë të rënde 7.4 ball ku humbën jetën dhjetëra mijëra njerëz, prandaj dhimbjen qe ndjeni ju sot ne e kuptojmë shume me mire, Zoti i ndihmohet te gjithë shqiptarët dhe mos jetofshi më humbje të tilla. Jemi me ty Shqipëri”, ishin fjalët e aktorët sipër flamurit të Shqipërisë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: