Connect with Us

“Nuk munda të gjendesha pranë, edhe vëllai im ndodhej në Durrës”/ Hygerta Sako tregon si e ka përjetuar tragjedinë në qytetin e saj të lindjes

Showbizz

“Nuk munda të gjendesha pranë, edhe vëllai im ndodhej në Durrës”/ Hygerta Sako tregon si e ka përjetuar tragjedinë në qytetin e saj të lindjes

Publikuar

-

Moderatorja e sportit Hygerta Sako ka shprehur se është ndjerë shumë e prekur pasi qyteti i saj i lindjes Durrësi u godit nga një tërmet që rezultoi fatal për shumë njerëz.

E ftuar në emisionin Ftesë në 5 , Hygerta ka treguar se me gjithë dëshirën e madhe, nuk është mundur të gjendet afër familjeve të prekura për shkak të emocioneve dhe ndjeshmërisë shumë të lartë që e karakterizon.

Megjithatë, moderatorja e njohur dha kontributin e saj për të ndihmuar të lënduarit e kësaj tragjedie. Por vëllanë e kishte në Durrës. Siç rrëfeu Hygerta, edhe shtëpia e tij është kthyer në e pabanuar, por më shumë se gjithçka, shqetësim është frika pas tërmetit: “Çfarë do të ndodhë nëse pësojmë edhe një goditje tjetër të fortë, që mund të jetë fatale?” – tha ndër të tjera Hygerta Sako./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: