Connect with Us

“Të ecësh përpara kur nuk ke fuqi”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Showbizz

“Të ecësh përpara kur nuk ke fuqi”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Publikuar

-

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi, ashtu si dhe shumë personazhe të tjerë të njohur ka dhënë përkrahjen e tij dhe ngushëllimet për të gjithë familjet që humbën të dashurit e tyre si pasojë e tërmetit.

Moderatori është përpjekur të japë mesazhe sensibilizuese dhe kurajuese nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale. Edhe pse situata është shumë e vështirë ai ka dhënë mesazhe kurajuese. Së fundi ai ka shpërndarë në Instagram një mesazh për të gjithë shqiptarët.

“Kurajo nuk do të thotë të kesh fuqi për të ecur përpara, por të ecësh përpara kur nuk ke fuqi”, shkruan ai./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: