Connect with Us

Baba i Kylie Jenner rrëfen frikën më të madhe: “Ndërtova një mur 2 metra të lartë”

Showbizz

Baba i Kylie Jenner rrëfen frikën më të madhe: “Ndërtova një mur 2 metra të lartë”

Publikuar

-

Babai i Kylie Jenner, Caitlyn Jenner ka rrëfyer një nga frikërat e tij më të mëdha pasi vendosi të kthehej në transgjinore.

Gjatë një interviste Caitlyn është shprehur se kur nisi ndryshimet në trupin e tij kishte frikë se dikush mos e shihte dhe zbulonte të vërtetën.

Në atë kohë kishte spekulime se Caitlyn ishte në proces të transgjinimit, dhe rrëfeu se nuk mund të dilte nga dera nga frika se dikush mund ta shihte dhe t’i bënte foto. Ndaj dhe për këtë arsye kishte ndërtuar një mur rreth 2 metra të lartë rreth shtëpisë.

Dhe në momentin kur u zbulua se ishte trasngjinore, pasi doli në kopertinën e Vanity Fair, muri u rrëzua./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Yjet tregojnë si të visheni pavarësisht moshës

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët që krijon përshtypjen e parë tek një njeri. Së fundi koncepti i veshjeve ka evoluar shumë dhe po vijnë gjithnjë e më shumë stile të reja që përqafohen me një shpejtësi nga të gjithë të apasionuarit pas modës. Në tapetet e kuqe të eventeve më të mëdha botërore të modës […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kriset” miqësia mes Enedës dhe Fifit/ Këngëtaret bëjnë veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Shpallja e Eneda Tarifës fituese e Këngës Magjike 2019 ka ndezur shumë debate mes këngëtarëve. Si fillim ishte këngëtari Ardit Çuni i cili ishte tepër i revoltuar pas mikja e tij prej kohësh Eneda Tarifa e kishte votuar me 0 pikë. Më pas krisje miqësie duke se ka patur edhe mes dy garueseve kryesore Fifit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Publikuar

-

Nga

Xhesiara ishte e vetmja këngëtare e kategorisë Best neë artist që mbeti jashtë finales së  Këngës Magjike. Ajo u shpreh se mbeti shumë e zhgënjyer nga eleminimi që i bëri ish mentorja e saj e The Voice. E ftuar në emisionin Thumb on ajo ka treguar se pas eleminimit ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Robert Berisha zbulon këngën me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH/ A është një dedikim për Nora Istrefin?

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha do të marrë pjesë këtë vit në edicionin e 58 të Festivalit të Këngës në RTSH. Kënga titullohet “Ajo nuk është unë” dhe sapo e kanë dëgjuar fansat kanë menduar se është një dedikim për ish bashkëshorten e tij Nora Istrefi. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Roberti ka vendosur tu përgjigjet thashethemeve […]

LEXO TE PLOTE