Connect with Us

Hailey Baldwin shtatzënë?/ Modelja sqaron të vërtetën në lidhje me thashethemet

Showbizz

Hailey Baldwin shtatzënë?/ Modelja sqaron të vërtetën në lidhje me thashethemet

Publikuar

-

Modelja e famshme Hailey Baldwin, i ka bërë të gjithë ndjekësit e saj kuriozë teksa në rrjetet sociale poston një foto ku shihet duke fërkuar barkun.

Menjëherë të gjithë fansta e saj dhe të këngëtarit Justin Bieber nisën të aludonin se Hailey është shtatzënë. Mirëpo nuk vonuar dhe për shumë kohë përgjigjia e modeles e cila tregon se thashethemet që kanë qarkulluar në rrjet nuk janë të vërteta.

“Interneti është gallatë. Jo, nuk jam shtatzënë, thjesht e dashuroj shumë ushqimin”, ka shkruar Hailey në një postim në ‘Instastory’.

Kujtojmë se gjatë intervistave të mëparshmem këngëtari me famë botërore, Justin Bieber ka treguar se ai mendon që shumë shpejt ata të bëhen prindër. Këngëtari është shprehur shpesh se dëshiron shumë të bëhet baba, por nuk e ka me nxitim, pasi do që Hailey të jetë plotësisht gati. Ndërsa Hailey Baldëin në një intervistë të dhënë vitin e kaluar për “Vogue Arabia” ka treguar se ajo i pëlqen shumë fëmijët e vegjël dhe se po pret me padurim ditën që do të bëhet nënë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Yjet tregojnë si të visheni pavarësisht moshës

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët që krijon përshtypjen e parë tek një njeri. Së fundi koncepti i veshjeve ka evoluar shumë dhe po vijnë gjithnjë e më shumë stile të reja që përqafohen me një shpejtësi nga të gjithë të apasionuarit pas modës. Në tapetet e kuqe të eventeve më të mëdha botërore të modës […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kriset” miqësia mes Enedës dhe Fifit/ Këngëtaret bëjnë veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Shpallja e Eneda Tarifës fituese e Këngës Magjike 2019 ka ndezur shumë debate mes këngëtarëve. Si fillim ishte këngëtari Ardit Çuni i cili ishte tepër i revoltuar pas mikja e tij prej kohësh Eneda Tarifa e kishte votuar me 0 pikë. Më pas krisje miqësie duke se ka patur edhe mes dy garueseve kryesore Fifit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Publikuar

-

Nga

Xhesiara ishte e vetmja këngëtare e kategorisë Best neë artist që mbeti jashtë finales së  Këngës Magjike. Ajo u shpreh se mbeti shumë e zhgënjyer nga eleminimi që i bëri ish mentorja e saj e The Voice. E ftuar në emisionin Thumb on ajo ka treguar se pas eleminimit ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Robert Berisha zbulon këngën me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH/ A është një dedikim për Nora Istrefin?

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha do të marrë pjesë këtë vit në edicionin e 58 të Festivalit të Këngës në RTSH. Kënga titullohet “Ajo nuk është unë” dhe sapo e kanë dëgjuar fansat kanë menduar se është një dedikim për ish bashkëshorten e tij Nora Istrefi. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Roberti ka vendosur tu përgjigjet thashethemeve […]

LEXO TE PLOTE