Connect with Us

Horoskopi sipas Susan Miller/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi sipas Susan Miller/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Të hënën, Jupiteri do të hyjë në sektorin tuaj të karrierës, i cili mund të sinjalizojë mundësi të rëndësishme në karrierë nëse jeni të gatshëm të vendosni në punë.

Demi

Ndërsa Jupiteri me fat zhvendoset në Bricjap, horizontet do të zgjerohen për ju, pasi kjo zonë korrespondon me vendin tuaj të arsimit dhe udhëtimin në distancë.

Binjakët

Nëse keni menduar të bëni kërkesë për një hipotekë ose hua, mund t’ju ndihmojë Jupiteri i cili do të ndikojë tek të ardhurat tuaja.

Gaforrja

Nëse keni përjetuar vepra të mëdha në marrëdhëniet tuaja gjatë viteve të kaluara, Jupiteri me fat në sektorin e partneritetit tuaj do t’ju ndihmojë.

Luani

Nëse kohët e fundit jeni i indinjuar, katër planetë që lëvizin në sektorin tuaj të punës do t’ju bëjnë që të rrëzoheni dhe të rizbuloni etikën tuaj të punës.

Virgjëresha

Do të inkurajoheni të gjeni gëzim në mënyrën se si shpreheni, pavarësisht nëse shkruani poezi, vallëzoni ose shkëlqeni përmes  modës.

Peshorja

Nëse familja ose jeta juaj në shtëpi është kthyer në një punë të vështirë, këtë javë Jupiteri do të hyjë në këtë sektor duke iu dhë në zgjidhje.

Akrepi

Komunikimi mund të jetë një fokus këtë javë. Ju mund të ftoheni të ndani idetë tuaja me VIP-të por mund t’ju duhet të punoni më shumë për të parë rezultate.

Shigjetari

Ndërsa Jupiteri lëviz në vendin tuaj të të ardhurave, ju mund të duhet të punoni shumë për mirësitë tuaja, por planeti me fat do t’ju shpërblejë.

Bricjapi

Nëse keni punuar shumë kohët e fundit, prania e Jupiterit në sektorin tuaj të identitetit do të rinovojë shpirtrat tuaj duke sjellë optimizëm dhe fat.

Ujori

Shumë mund të jenë gatimi prapa skenave në karrierën tuaj, pasi Jupiteri bashkohet me një mori planetësh në këndin më të fshehtë të tabelës suaj.

Peshqit

Plutoni dhe Mërkuri në sektorin tuaj të përparësisë mund të inkurajojnë bashkëpunime ndërkombëtare ose mundësinë për të ndarë punën tuaj me njerëz jashtë vendit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Luftojnë sëmundje të ndryshme dhe mbrojnë sistemin imunitar/ Këto fruta nuk duhet t’i ndani nga tryeza juaj

Publikuar

-

Nga

Me të vërtetë që frutat janë ushqimi më i përsosur. Janë më të lehtë për tu tretur dhe përmbajnë më shumë vlera ushqyese se çdo gjë tjetër. Të gjitha frutat janë të mira për tu konsumuar por duhen konsumuar kur kanë kohën e tyre, pra kur të jenë pjekur siç duhet. Ata përmbajnë antioksidantë dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

20 fotot që duken “Fake” por në të vërtetë janë “Reale”

Publikuar

-

Nga

Foroshopi është një aplikacion që mund të transformojë çdo objekt apo person. Por sido që të jetë ekziston një mjet që mund të bëjë më shumë nga se mendja e njeriut mund të konceptojë. Ky mjet është natyra sipas Mehmet Murat Ildan: “Bëj sa më shumë qejf përsa kohë keni fuqinë”.Ndonjëherë njeriu mund të bashkëpunojë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

6 fazat që duhet të përballojë çdo çift/ Zbuloni se çfarë duhet të bëni që martesa juaj të zgjasë përgjithmonë

Publikuar

-

Nga

Një martesë e shëndetshme nuk është një dhuratë por është puna e vështirë që ne bëjmë në mënyrë të vazhdueshme me veten. Çdo çift ka probleme dhe keqkuptime në marrëdhënie. Ndonjëherë mënyra më e lehtë është ti japësh fund martesës. Por nëse zgjidhni që jeni bashkë pavarësisht të gjithave, kjo marrëdhënie mund të jetë një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

10 cilësitë që duhet të keni për ta quajtur veten të rritur

Publikuar

-

Nga

Arritja e moshës ligjore nuk do të thotë se automatikisht je i pjekur. Disa njerëz rriten fizikisht por emocionalisht ato duan edhe shumë kohë për tu bërë adult. Që të quash veten të rritur duhet të kesh disa cilësi si dhe të duash lumturinë për dikë tjetër. Më poshtë do të gjeni disa nga pikat […]

LEXO TE PLOTE