Connect with Us

“Ndjehem e pafuqishme”/ Lori Hoxha reagon pas tërmeteve: “Të gëzojmë aq sa mundemi jetën”

Showbizz

“Ndjehem e pafuqishme”/ Lori Hoxha reagon pas tërmeteve: “Të gëzojmë aq sa mundemi jetën”

Publikuar

-

Blogerja e njohur Lori Hoxha, e tronditur nga tragjedia që shkaktoi tërmeti, ka reaguar duke u shprehur se ndjehet e pafuqishme ndaj çdo gjëje që ndodh.

E prekur nga kjo fatkeqësi ajo ka dhënë një mesazh domethënës dhe ka treguar se lutet që situata të lehtësohet.

Në një postim në Instagram, Lori ka publikuar një foto ku shfaqen dy nipërit e saj London Nor dhe Roman dhe krahas jep dhe mesazhin.

“Ju uroj të gjithëve një Dhjetor të qetë e të gëzuar. Ndihem shumë e bekuar që kam njerëzit e zemrës pranë, shëndoshë e mirë. Shumë prej nesh nuk e patën atë fat ndaj falenderoj Zotin çdo ditë. Ndihem e pafuqishme ndaj çdo gjëje që po ndodh por lutem (e jo vetëm) që situata te lehtësohet dhe të mund të gëzojmë aq sa mundemi jetën që kemi fatin të kemi.”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Yjet tregojnë si të visheni pavarësisht moshës

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët që krijon përshtypjen e parë tek një njeri. Së fundi koncepti i veshjeve ka evoluar shumë dhe po vijnë gjithnjë e më shumë stile të reja që përqafohen me një shpejtësi nga të gjithë të apasionuarit pas modës. Në tapetet e kuqe të eventeve më të mëdha botërore të modës […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kriset” miqësia mes Enedës dhe Fifit/ Këngëtaret bëjnë veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Shpallja e Eneda Tarifës fituese e Këngës Magjike 2019 ka ndezur shumë debate mes këngëtarëve. Si fillim ishte këngëtari Ardit Çuni i cili ishte tepër i revoltuar pas mikja e tij prej kohësh Eneda Tarifa e kishte votuar me 0 pikë. Më pas krisje miqësie duke se ka patur edhe mes dy garueseve kryesore Fifit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Publikuar

-

Nga

Xhesiara ishte e vetmja këngëtare e kategorisë Best neë artist që mbeti jashtë finales së  Këngës Magjike. Ajo u shpreh se mbeti shumë e zhgënjyer nga eleminimi që i bëri ish mentorja e saj e The Voice. E ftuar në emisionin Thumb on ajo ka treguar se pas eleminimit ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Robert Berisha zbulon këngën me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH/ A është një dedikim për Nora Istrefin?

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha do të marrë pjesë këtë vit në edicionin e 58 të Festivalit të Këngës në RTSH. Kënga titullohet “Ajo nuk është unë” dhe sapo e kanë dëgjuar fansat kanë menduar se është një dedikim për ish bashkëshorten e tij Nora Istrefi. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Roberti ka vendosur tu përgjigjet thashethemeve […]

LEXO TE PLOTE