Connect with Us

“Nuk mund ta dëgjoj e të mos qaj”/ Venera Lumani përjeton emocione të forta nga kënga e Lindi Islamit

Showbizz

“Nuk mund ta dëgjoj e të mos qaj”/ Venera Lumani përjeton emocione të forta nga kënga e Lindi Islamit

Publikuar

-

Misioni i “Këngës Magjike” këtë vit do të jetë Këndoj për të ndrëtuar pasi të gjithë të ardhurat e biletave do të shkojnë për të ndërtuar shtëpi për familjet e prekura nga tërmeti.

Kjo ide u përkrah nga të gjithë artistët dhe kanë nisur provat për festivalin.

“Kënga Magjike” do të mbahet në data 5-7 dhjetor në “Pallatin e Kongreseve”, ndaj për të mos humbur kohë këngëtarët kanë nisur provat. Këtë gjë e ka treguar Venera Lumani që ka postuar një video të partnerit të saj, Lind Islami, duke kënduar. Këtë vit Lindi konkuron me këngën “Ti m’ke rrit”, e cila e emocionon shumë Venerën.

“Asnjëherë nuk munda ta dëgjoj, e mos të qaj, nan’. Lind Islami, Zoti të bekoftë zemër”, ka shkruar Venera përkrah videos së publikuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: