Connect with Us

Ojky mërzitet me Demirin pasi e gënjeu/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Life Style

Ojky mërzitet me Demirin pasi e gënjeu/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky nxehet me Demirin pasi nuk pa asnjë film vizatimor teksa po bënte skanerin. Doktori vendos që Ojky ta kalojë natën në spital. Demir shtiret sikur është sëmurë dhe Ojky ndihet fajtore. Sevgi bind Ojkyn që edhe ajo të qëndrojë në spital. Demir ka frikë se Ojky nuk do e kujtojë më kurrë. Xhandan i jep shpresë se Ojkysë do i kthehet kujtesa.

Demir kujton çastet e bukura me Ojkyn. Doktori i kërkon Demirit të ketë durim dhe të vazhdojë një jetë normale derisa Ojkysë t’i kthehet kujtesa. Demir mëson se nuk mund ta çojë Ojkyn në spital tjetër pa shlyer borxhin që ka ndaj spitalit. Demir nxehet me Muratin dhe i shkatërron zyrën. Xhandan i bërtet Muratit dhe e qorton për faktin që po hakmerret ndaj saj duke përdorur një vajzë të sëmurë. Ojky rikthehet në shkollë.

Xhemal vendos të bëjë ADN për të mësuar nëse Ojky është vajza e tij. Ojky rikthehet në shtëpi por akoma nuk mban mend asgjë. Demir dhe Ugur vendosin të bëhen sërish hajdut për të fituar para për terapinë e Ojkysë. Xhandan përpiqet të bindë Demirin të mos i gjejë paratë në këtë mënyrë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Luftojnë sëmundje të ndryshme dhe mbrojnë sistemin imunitar/ Këto fruta nuk duhet t’i ndani nga tryeza juaj

Publikuar

-

Nga

Me të vërtetë që frutat janë ushqimi më i përsosur. Janë më të lehtë për tu tretur dhe përmbajnë më shumë vlera ushqyese se çdo gjë tjetër. Të gjitha frutat janë të mira për tu konsumuar por duhen konsumuar kur kanë kohën e tyre, pra kur të jenë pjekur siç duhet. Ata përmbajnë antioksidantë dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

20 fotot që duken “Fake” por në të vërtetë janë “Reale”

Publikuar

-

Nga

Foroshopi është një aplikacion që mund të transformojë çdo objekt apo person. Por sido që të jetë ekziston një mjet që mund të bëjë më shumë nga se mendja e njeriut mund të konceptojë. Ky mjet është natyra sipas Mehmet Murat Ildan: “Bëj sa më shumë qejf përsa kohë keni fuqinë”.Ndonjëherë njeriu mund të bashkëpunojë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

6 fazat që duhet të përballojë çdo çift/ Zbuloni se çfarë duhet të bëni që martesa juaj të zgjasë përgjithmonë

Publikuar

-

Nga

Një martesë e shëndetshme nuk është një dhuratë por është puna e vështirë që ne bëjmë në mënyrë të vazhdueshme me veten. Çdo çift ka probleme dhe keqkuptime në marrëdhënie. Ndonjëherë mënyra më e lehtë është ti japësh fund martesës. Por nëse zgjidhni që jeni bashkë pavarësisht të gjithave, kjo marrëdhënie mund të jetë një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

10 cilësitë që duhet të keni për ta quajtur veten të rritur

Publikuar

-

Nga

Arritja e moshës ligjore nuk do të thotë se automatikisht je i pjekur. Disa njerëz rriten fizikisht por emocionalisht ato duan edhe shumë kohë për tu bërë adult. Që të quash veten të rritur duhet të kesh disa cilësi si dhe të duash lumturinë për dikë tjetër. Më poshtë do të gjeni disa nga pikat […]

LEXO TE PLOTE