Connect with Us

“Po aktroj sikur gjithçka është në rregull”/ Arbenita Ismjali konfuzon ndjekësit

Showbizz

“Po aktroj sikur gjithçka është në rregull”/ Arbenita Ismjali konfuzon ndjekësit

Publikuar

-

Modelja e njohur nga Kosova, Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të komentuar sidomos për jetën private.

Bukuroshja brune dhe reperi Fero i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë duke mërzitur shumë fansa. Por gjithçka ka vijuar normalisht për modelen.

Arbenita i është përkushtuar profesionit të saj dhe shpesh herë ndan në rrjetin social Instagram projektet e saj më të fundit.

Së fundi, Arbenita ka publikuar një fot ku shfaqet shumë misterioze me mbishkrimin që i ka bërë fotos.

“Ku është Oskar-i im që po aktroj sikur gjithçka është në rregull?”, shkruan ajo duke ngritur dyshime tek ndjekësit. Por pas një komenti nga një ndjekëse, Arbenita ka treguar se është thjesht një përshkrim dhe asgjë më shumë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: