Connect with Us

Ylli i televizionit tërheq vëmendjen e paparacëve/ Shfaq trupin e palestruar me bikini

Showbizz

Ylli i televizionit tërheq vëmendjen e paparacëve/ Shfaq trupin e palestruar me bikini

Publikuar

-

Ylli i televizionit Love Islands, Gaby Allen ka tëhequr vëmendjen e mediave rozë. Gaby tregon trupin e palestruar teksa shijon disa ditë pushime në Tajlandë.

Bukuroshja bjonde e Love Island e veshur me bikini ngjyrë jeshile dhe me muskuj në barkun e saj i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj.

Kujtojmë se Gaby është përfolur shumë në portale për jetën e saj private pasi pati një diksutim shumë të fortë me ish të dashurin e saj, Myles Stephenson.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: “Bëra hundën para se të dilja tek Kënga Magjike”

Publikuar

-

Nga

Marjona Metohu u bë e njohur falë këngës “Bosh” me të cilën mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”. E ftuar në emisionin e Rudinës, Marjona ka folur rreth projekteve të reja muzikore si dhe ka treguar një detaj që jo të gjithë e kishin vënë re. Ajo u shpreh se ka bërë një ndërhyrje estetike […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po vrisja veten me drogë dhe alkool”/ Këngëtarja e famshme zbulon të vërtetën e tmerrshme

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme Jessica Simpson ka rrëfyer një nga të vërtetat e saj më të dhimbshme që ka lënë shumë gjurmë në jetën e saj. Ajo ka treguar se kur ishte vetëm 6 vjeç ishte abuzuar seksualisht. Me botimin e ardhshëm të kujtimeve të saj të fuqishme në librin “Open Book”, Simpson zbulon për herë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Demi Rose nuk ndalet/ Provokon ndjekësit me pozat gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Demi Rose e njohur ndryshe si Mbretëresha e Instagramit nuk di të ndalet së provokuari.  Supermodelja i ka thyer të kufijtë e imagjinatës duke pozuar gjysmë e zhveshur. Britanikja ka treguar edhe një herë që nuk njeh kufij dhe ka dhuruar këtë pozë të nxehtë për 12 milionë ndjekësit e saj. “Sytë e pafajshëm kanë […]

LEXO TE PLOTE