Connect with Us

Bella Hadid me pushime në Miami/ “Ngre temperaturat” teksa pozon me bikini

Showbizz

Bella Hadid me pushime në Miami/ “Ngre temperaturat” teksa pozon me bikini

Publikuar

-

Bella Hadid është modelja që u shpall si vajza me fytyrën më perfekte. Së fundi Bella ka udhëtuar për në Miami për disa ditë pushime.

Bella është shfaqur fenomenale e veshur me bikini shumëngjyrësh. Bella k atreguar linjat e saj perfekte, falë të cilave ka arritur majat në fushën e modës.

Nga fotot e publikuara Bella duket se po i shijon në maksimum pushimet me mikeshat e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Nxehet sfida/ Një konkurrente e fortë e Demi Rose dhe Anastasia Kvitko

Publikuar

-

Nga

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike. Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya. Tashëm janë të shumta supermodelet me forma […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Nuk përmbahet Rezarta Shkurta/ Pozon e zhveshur nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Fotografja dhe këngëtarja Rezarta Shkurta po shijon pushimet e saj në Stamboll. Ditën e sotme Rezarta ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar nga Turqia. Ajo shfaqet në shtrat mes bardhësisë së çarçafëve e zhveshur, Rezarta përshëndet ndjekësit e saj. Të shumta kanë qenë komentet në foton e publikuar nga fotografja e cila […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Do të prezantojë apo jo në Sanremo 2020?/ Georgina Rodriguez merr vendimin

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se partnerja bukuroshe e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez kishte hequr dorë nga prezantimi i Sanremo 2020 për shkak se nuk ishte e kënaqur për pagesën. Prezantuesit do të paguhen me 20-25 mijë euro dhe në mediat e huaja shklruhej se bukuroshja kërkonte një shumë më të lartë. […]

LEXO TE PLOTE