Connect with Us

Dhurata Dora i “rrëmben” Kidës bashkëpunimin me këngëtarin ndërkombëtar/ Çfarë po ndodh mes dy mikeshave?

Showbizz

Dhurata Dora i “rrëmben” Kidës bashkëpunimin me këngëtarin ndërkombëtar/ Çfarë po ndodh mes dy mikeshave?

Publikuar

-

Pak muaj më parë në rrjet qarkulloi lajme se këngëtarja shqiptare Kida do të bënte një bashkëpunim me një nga këngëtarët më të njohur ndërkombëtar Maitre Gims.

Kënga do të titullohej “Te quero” dhe pritet të dalë së shpejti në treg. Por gjatë rrugës ka patur ndryshime, pasi Maitre nuk do yë bashkëpunojë me Kidën por me një tjetër këngëtare shqiptare, Dhurata Dorën.

Akoma nuk është bërë e ditur pse ndodhën këtro ndryshime pas këngëtaret janë edhe mikesha shumë të mira me njëra-tjetrën, megjithëse Dhurata pati një sukses shumë të madh me këngën Zemër e cila ka arritur mbi 300 milionë klikime. Këtë lajm e ka bër të ditur  “Djasadoff” që ka treguar se në vend të Kidës, në bashkëpunim do të vijë Dhurata Dora./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish velina më seksi e “Stop-it”/ Fotot më përvëluese të Alesia Bamit

Publikuar

-

Nga

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”, krah Ardit Gjebreas dhe më vonë si velinë në emisionin “Stop” dhe së fundi në ekranin e Top Channel si prezantuese. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fytyrë engjëllore dhe trup perfekt/ Fotot e modeles më të bukur shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të komentuara shqiptare.Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila ka një famë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Që në moshë të re, Adrola është bërë pjesë e pasarelave dhe kanpozuar për marka shumë të njohura. Adrola fitoi kurorën e Miss Universe Albania në vitin 2012 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese me format e saj/ Fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Tiona Fernan është një modelet më seksi të rrjeteve sociale. Ajo nuk ndal së befausari të gjithë ndjekësit me linjat e saj bombatsike. Bukuroshja holandeze nuk nguron të shfaqë bukurinë me foto shumë provokuese dhe seksi. Ajo ka fituar një popullaritet i cili sa vjen dhe rritet falë fotove që ndan në Instagram. Gjithashtu ajo […]

LEXO TE PLOTE