Connect with Us

Grimieri i famshëm kujton vështirësitë e jetës në ditëlindjen e Anxhelina Hadërgjonajt: “U zhvendosëm me zero të holla”

Showbizz

Grimieri i famshëm kujton vështirësitë e jetës në ditëlindjen e Anxhelina Hadërgjonajt: “U zhvendosëm me zero të holla”

Publikuar

-

Grimieri i famshëm i Vip-ave Ariel, i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë mikes së tij më të ngushtë që ai e quan si motër, Anxhelina Hadërgjonajt. Më shumë sesa një urim për ditëlindjen Ariel ka kujtuar vështirësitë e mëdha që kanë patur kur janë zhvendosur për të jetuar në Los Angelos.

“Gëzuar Datëlindjen “Bro”! Kjo video duhet të jetë përshkrimi më i saktë i miqësisë sonë. @anxhelina Nuk mendoj se ka patur ndonjë herë që ne të jemi zënë dhe të mos jemi pajtuar pesë minuta më vonë ose të kemi qeshur se dukemi si çift i martuar në moshë. Betohem, Zoti e dinte se çfarë po bënte, sepse ti dhe unë jemi si dy bizele të një bishtaje dhe unë nuk mund ta shoh jetën time pa ty.

Gjatë viteve të miqësisë sonë, ne kemi kaluar nëpër disa vështirësi – U zhvendosëm në LA me zero të holla në llogari, duke u përpjekur të kuptojmë se si do t’ia dilnim?! Le të fillojmë me jetesën në një studio të vogël në qendër të qytetit, duke fjetur në shtretërit e ajrit që shfryheshin ndërsa ne flinim – edhe atëherë ne ishim aq të lumtur !!!! çdo ditë e kaluar me ty në 6 vitet e fundit ka qenë përtej të gëzueshmes, plot dashuri dhe lumturi, me kujtime që unë e di që ne të dy do t’i vlerësojmë përgjithmonë !! Si të udhëtosh botën së bashku!

Vendosja e alarmit në dhomat e hoteleve, vetëm për arsye që një Zot e di pse … Unë do të them një gjë për ty që mendoj se bota duhet ta dijë. Askush nuk e kupton sa të madhe e ke zemrën dhe sa të pastër ke shpirtin. Je kaq vetëmohuese, gjithmonë duke menduar dhe duke bërë për të tjerët para teje. Ti e mban këtë dritë me vete që thjesht ndez jetën e secilit që takon.

Me siguri më ke modeluar në një mënyrë më të mirë, më të dashur, më të dhembshur gjatë kohës sonë së bashku. @anxhelina ky nuk është as një postim për datëlindje për më tepër, është më shumë një vlerësim për një shpirt të gjallë e të pabesueshëm që meriton të nderohet dhe të shkëlqejë si drita. Jam shumë më i lumtur që kam mikun / motrën më të mirë që ekziston në këtë planet. Urime për një vit tjetër e të qenurit një Yll për mua dhe të gjithë të dashurvë të zemrës dhe për këtë arsye për të gjithë botën. Unë jam rrënjosur tek ty përgjithmonë!”, shkruan Ariel në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARIEL (@makeupbyariel) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Keisi shpërthen ndaj Roza Latit: Të janë tharë idetë, po të ishe e aftë do punoje te “Portokallia”

Publikuar

-

Nga

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë përsa i përket jetës së tyre private. Së fundi reperi ka qenë i ftuar në emisionin e Roza Latit ku është bërë pjesë e një skeçi që duket se Keisi nuk e ka pritur aspak mirë. Roza dhe Stresi rikthyen skenën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Femrat shqiptare që shkojnë me baballarët tanë”/ Deklarata e fortë e reperit: Shembull i pështirë

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur shqiptar Stresi shpesh herë ka bërë deklarata shumë të forta në rrjetet sociale duke sulmuar vajzat shqiptare. I ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin u shpreh se femrat shqiptare kanë përfunduar rrugëve të Tiranës dhe lokaleve të natës dhe lidhen me burra në moshën e baballatëve tanë. “Unë nuk i […]

LEXO TE PLOTE