Connect with Us

Gruaja e parë me ngjyrë që merr çmimin “Fashion Icon”/ E përlotur Naomi Campbell mban fjalim prekës

Fashion

Gruaja e parë me ngjyrë që merr çmimin “Fashion Icon”/ E përlotur Naomi Campbell mban fjalim prekës

Publikuar

-

Modelja e famshme Naomi Campbell ka mbajtur një fjalim shumë prekës teksa ka fituar një çmim mjaft të rëndësishëm në British Fashion Aëards.

Supermodelja britanike është gruaja e parë me ngjyra që ka fituar çmimin në Fashion Icon. 49 vjeçarja e përlotur e ka marrë çmimin duke mos harruar të falenderojë nënën e saj që e ka rritur e vetme.

Ndër të tjera modelja u shpreh tejet e emocionuar: Më rrite e vetme, u bëre nënë dhe baba për mua. Sot mësova se jam grauaj e parë me ngjkyrë që fitoj këtë çmim dhe kjo më bën të tregoj se kë kosideroj ikona të stilit tim: Grace Jones, Josephine Baker, Eartha Kitt, Donyale Luna, Bethann Hardison, Naomi Sims, Dorothy Dandridge, Diana Ross, Diahann Carroll, Janet Jackson, and Tina Turner.’ Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Diamante dhe bikini/ Ylli i reality showt e “pamëshirshme” në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit, India Reynolds është kthyer në një nga mabsadoret e brandit të njohur Boohoo. Ajo ka reklamuar linjën e saj më të fundit të të brendshmeve duke treguar linjat e saj seksi. Ylli i Love Islands, 29 vjeç përveçse ka treguar fizikun e saj të tonifikuar, ajo që tërhoqi vëmendjen në fotot e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Khloe Kardashian surprizon fansat/ Tregon linjat e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Koha që po shpenzon Khloe Kardashian në palestër po tregon rezultatet e para. Biznesmenia 35 vjeçare është shfaqur më në formë se kurrë dhe duket shumë herë me e hollë se më parë. Ajo është fotografuar nga paparacët teksa ka dalë nga studio e Emilio Trattoria në Encino teksa përgatisnin skenat për reality shoën familjar. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Çmendën” Instagramin me veshjet e tyre/ Yjet që sollën trendet më të fundit të modës

Publikuar

-

Nga

Yjet e famshme të Instagramit na kanë mbajtur të gozhduar pas rrjetit teksa reklamojnë jetën e tyre luksoze apo veshjet dhe trendet më të fundit përsa i përket modës. Më të njohur dhe të ndjekur në këtë fushë janë Rihanna, Bella Hadid, Jennifer Lopez apo Cardi B, Kendall Jenner, Kylie Jenner edhe shumë të tjerë. […]

LEXO TE PLOTE