Connect with Us

Gruaja e parë me ngjyrë që merr çmimin “Fashion Icon”/ E përlotur Naomi Campbell mban fjalim prekës

Fashion

Gruaja e parë me ngjyrë që merr çmimin “Fashion Icon”/ E përlotur Naomi Campbell mban fjalim prekës

Publikuar

-

Modelja e famshme Naomi Campbell ka mbajtur një fjalim shumë prekës teksa ka fituar një çmim mjaft të rëndësishëm në British Fashion Aëards.

Supermodelja britanike është gruaja e parë me ngjyra që ka fituar çmimin në Fashion Icon. 49 vjeçarja e përlotur e ka marrë çmimin duke mos harruar të falenderojë nënën e saj që e ka rritur e vetme.

Ndër të tjera modelja u shpreh tejet e emocionuar: Më rrite e vetme, u bëre nënë dhe baba për mua. Sot mësova se jam grauaj e parë me ngjkyrë që fitoj këtë çmim dhe kjo më bën të tregoj se kë kosideroj ikona të stilit tim: Grace Jones, Josephine Baker, Eartha Kitt, Donyale Luna, Bethann Hardison, Naomi Sims, Dorothy Dandridge, Diana Ross, Diahann Carroll, Janet Jackson, and Tina Turner.’ Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: