Connect with Us

Horoskopi javor 2-8 Dhjetor, 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin sipas astrologjisë

Life Style

Horoskopi javor 2-8 Dhjetor, 2019/ Zbuloni surprizat që ju presin sipas astrologjisë

Publikuar

-

Dashi

Kjo javë do të jetë e shkëlqyer për ju. Me Jupiterin, Plutonin dhe Saturnin që do i bashkohen së shpejti Diellit në 23 Dhjetor, gjërat do të jenë në favorin tuaj. Kështu që përgatituni për fatin më të madh në dashuri, shtëpi dhe gjithçka.

Demi

Fati i  mirë po vjen për ju, me bashkimin  e Venus në Bricjap i gjithë fati juaj lidhet me paratë dhe dashurinë.

Asnjëherë mos kini frikë të shkoni atje ku dëshironi. Ju jeni ai që jeni dhe nuk keni asnjë arsye për të patur frikë nga ajo që njerëzit e tjerë mendojnë për ju.

Binjakët

Me Mërkurin rreth jush do të keni shumë gjëra që duhet t’i përmirësoni. Një mori mendimesh rreth dashurisë, romancës  dhe dëshirave do t’iu trazojnë ndjesitë e brendshme.

Gaforrja

Me Hënën që ndërhyn tek Peshqit në mesjavë, po jetoni nëpër ëndrra. Tani Jupiteri ndodhet në Bricjap dhe jeni gati që ëndrrat t’i ktheni në realitet.

Luani

Dielli po sjell shumë energji romantizmi në jetën tuaj. Ju mund të keni njohur dashurinë e jetës tuaj por për ata që janë në kërkim duhet të kuptojnë se çfarë është më e mirë për ta.

Virgjëresha

Ju e dini se çfarë duhet të bëni që dashuria juaj të zgjasë. Kjo është ajo që ju bën më të veçantë nga shenjat e tjera. Njerëzit e afërt rreth jush do ta kuptojnë shkëlqimin dhe do ta vlerësojnë praninë tuaj.

Peshorja

Ka gjëra që paratë nuk mund t’i blejnë kurrë. Kujtimet, të mirat, shpesh përfshijnë ato ndjenja të vogla, të ëmbla që ngrohin zemrën dhe ju mbajnë të përqendruar në mirësinë e jetës.

Akrepi

Ju pëlqen më shumë të veproni se sa të flisni. Nëse keni menduar se ky vit ka qenë shumë i vështirë për ju, veprimet do t’iu bëjnë të kuptoni të vërtetën.

Shigjetari

Këtë javë do të keni shumë gjëra për të bërë dhe do ta ndjeni veten shumë të zënë. Me Jupiterin Saturnin dhe Plutonin situata juaj financiare do të jetë pak e vështirë ndaj duhet të bëni kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Një ndryshim në jetën tuaj do të bëjë diferencën me muaj dhe vite. Sot të ndjeni se tani është momenti i duhur për të vepruar dhe për të realizuar synimet për të ardhmen.

Ujori

Ky është momenti kur karma do të veprojë tek ju. Ndoshta do t’iu duhet t’iu thoni mirupafshim shumë gjërave apo njerëzve që keni dashur.

Peshqit

Është momenti për të filluar me dashurinë. Nëse keni kohë që qëndroni vetëm, kjo javë është koha e duhur të mendoni seriozisht për çështjet e zemrës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE