Connect with Us

Jennifer Lopez, një nga femrat më seksi në botë/ Këngëtarja shkëlqen në tapetin e kuq

Fashion

Jennifer Lopez, një nga femrat më seksi në botë/ Këngëtarja shkëlqen në tapetin e kuq

Publikuar

-

Jennifer Lopez ka shkëlqyer teksa ka parakaluar në tapetin e kuq në Gotham Indipendent Film Awards. 50 vjeçarja ka treguar dhe një herë format e saj perfekte e veshur me një fustan të stilit të Cipriani Wall Street.

Lopez e kishte kombinuar veshjen me një palë vathë me diamant dhe dukej e përkryer.

Kujtojmë se Jennifer Lopez u komentua shumë gjatë me rolin e saj në Hustlers që ka arritur të thyejë shumë rekorde shilueshmërie.

Edhe pse filmi nuk u transmetua në disa vende për shkak të përmbajtjes së tij, ka rezultuar shumë i sukesshëm./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: