Connect with Us

Karriera dhe Dashuria/ Parashikimi i yjeve nga astrologia e famshme Susan Miller

Life Style

Karriera dhe Dashuria/ Parashikimi i yjeve nga astrologia e famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Me Venusin dhe Marsin në një dialog harmonik, ju do të merrni një vëmendje shumë të madhe nga njerëz me fuqi dhe kjo do të ndikojë në sektorin tuaj të financave.

Demi

Venusi do të flirtojë me Marsin dhe kjo do të ndikojë në marrëdhënien tuaj në çift, duke bërë që të kaloni një ditë të mrekullueshme me partneren tuaj apo me shoqërinë.

Binjakët

Ju do ta gjeni veten sot në një situatë tejet romanitke, do të flirtoni në vendin tuaj të punës, ndoshta edhe me një klient.

Gaforrja

Do të gjeni bashkëpunim si në jetën tuaj profesionale apo dhe personale. Shijoni shoqërinë dhe bashkëpunimin.

Luani

Do të keni një ditë të mrekullueshme përsa i përket çështjeve të punës. Do të fitoni mëshumë ose do të përmirësoni kushtet e punës.

Virgjëresha

Dashuria dhe argëtimi janë përreth jush. Së shpejti do të bëni një udhëtiom ose do të kaloni më shumë kohë me familjen dhe të afërmit tuaj.

Peshorja

Nëse jeni duke kërkuar një pronë, shtëpinë tuaj të ëndrrave do të keni mundësinë ta bëni këtë realitet.

Akrepi

Nëse jeni në një udhëtim do të keni një takim shumë romantik, pasi ju keni aftësinë të tërhiqni si me magnet shigjetën e Kupid.

Shigjetari

Ndoshta sot zemra juaj do të jetë e tërhequr nga një send tepër ekstravagant, por mos harroni se disa njerëz të tjerë janë në konkurrencë për ta patur.

Bricjapi

Ju mund të gjeni kohë të bëheni pjesë e organizatave shoqërore apo bamirësie, për këtë arsye do të keni mundësi të krijoni më shumë kontakte.

Ujori

Po kuptoni se pos hpenzoni shumë kohë pas çështjeve të karrierës, ndaj është koha për një meditim për tu ndjerë më i plotësuar dhe i ringjallur.

Peshqit

Është koha e duhur për tu bërë pjesë e një organizate humanitare pasi do të mund të kontribuoni në një çështje që vërtetë është pasioni juaj./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE