Connect with Us

Modelja e famshme nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot e saj të fundit ndezin rrjetin

Showbizz

Modelja e famshme nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot e saj të fundit ndezin rrjetin

Publikuar

-

Modelja e famshme Emily Ratajkowski është një nga vajzat më të përfolura të showbizit. Gjithashtu ajo është një influencese e rrjeteve sociale dhe numëron mbi 24 milionë ndjekës në Instagram.

Emily shpesh herë provokon me fotot e saj ku shfaqet herë topless herë nudo. Në të shumtën e rasteve ajo ekspozon linjat perfekte me bikini pasi që ka dhe një brand të tillë.

Fotot e saj më të fundit kanë ndezur rrjetin dhe ne kemi përmbledhur ato më provokueset.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Do të prezantojë apo jo në Sanremo 2020?/ Georgina Rodriguez merr vendimin

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se partnerja bukuroshe e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez kishte hequr dorë nga prezantimi i Sanremo 2020 për shkak se nuk ishte e kënaqur për pagesën. Prezantuesit do të paguhen me 20-25 mijë euro dhe në mediat e huaja shklruhej se bukuroshja kërkonte një shumë më të lartë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Ermal Fejzullahu nuk kursehet për gruan/ I blen dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Ermal Fejzullahu duket se kur vjen puna tek familja nuk kursehet aspak me dhuratat superluksoze. Ermal ka zbuluar së fundi nëpërmjet një video në Instastory se i ka dhuruar gruas së tij Ariana Fejzullahu një makinë Range Rover. Kujtojmë se së fundi ata u bënë prindër për herë të katërt të një vajze të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi/ Eni Koçi zbulon fotot nga fëmijëria

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare Eni Koçi është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Eni është shumë aktive ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshëmria e saj. Ditën e sotme është bërë mjaft nostalgjike teksa ka publikuar disa doto nga fëmijëria e saj. Në fotot e publikuara Eni është një vajzë […]

LEXO TE PLOTE