Connect with Us

Ndihet e “kërcënuar”/ Ivanka Trump rrit masat e sigurisë

Showbizz

Ndihet e “kërcënuar”/ Ivanka Trump rrit masat e sigurisë

Publikuar

-

Ivanka Trump është komentuar shumë në mediat e huaja për paraqitjen e saj. Shpesh herë është portretizuar negativisht në publik dhe për këtë ka dashur që askush të mos kërcënohej për asgjë.

Si të gjithë anëtarët e tjerë edhe Ivanka ka grupin e saj të sigurimit që e mbron. Por vajza e Presidentit të Amerikës Donald Trump ka vendosur të shtojë masat e sigurisë për të përhjashtuar çdo lloj kërcënimi.

Ivanka Trump dhe bashkëshorit i saj Jared Kushner i kushtojnë shumë vëmendje pamjes dhe shëndetit, kështu që çdo mëngjes ata stërviten me orë të tëra me biçikletë në sallën Flyëheel.

Kur ata fillojnë stërvitjen, dritat dalin në të gjithë sallën, kështu që askush jashtë dritares nuk mund t’i shohë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: