Connect with Us

Nga planet për fëmijë tek mashkulli ideal/ Eliona Pitarka zbulon detaje nga jeta e saj private

Showbizz

Nga planet për fëmijë tek mashkulli ideal/ Eliona Pitarka zbulon detaje nga jeta e saj private

Publikuar

-

Aktorja shumë e dashur e humorit eliona Pitarka ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private.

Gjatë një interviste me ndjekësit në Instagram në opsionin “Ask me a question”, ajo ka treguar synimin e saj në jetë si dhe cili është mashkulli i saj ideal.

E pyetur nga një ndjekës i saj se cili është synimi i saj në jetë ajo përgjigjet: “Janë shumë në fakt, por po them njërën që më erdhi në mendje tani: Një familje e madhe e lumtur me 4 fëmijë.”

Një tjetër ndjekës i drejton pyetjen se cili është mashkulli i saj ideal dhe ajo përgjigjet  se është ai që ka në krah aktualisht pasi edhe vetë e ka pranuar publikisht që është në një marrëdhënie dashurie.

Gjithashtu ajo ka treguar se gjërat që e bëjnë të lumtur në këtë jetë janë : Familja, njeriu i zemrës, shtëpia e gjyshes në fshat, puna dhe qenushi i saj Misha.

Kujtojmë se së fundi Eliona është pjesë e spektaklit të kërcimit Dance Ëith me ku edhe pse me brinjë të krisura ajo nuk ka hequr dorë nga show.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Yjet tregojnë si të visheni pavarësisht moshës

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët që krijon përshtypjen e parë tek një njeri. Së fundi koncepti i veshjeve ka evoluar shumë dhe po vijnë gjithnjë e më shumë stile të reja që përqafohen me një shpejtësi nga të gjithë të apasionuarit pas modës. Në tapetet e kuqe të eventeve më të mëdha botërore të modës […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kriset” miqësia mes Enedës dhe Fifit/ Këngëtaret bëjnë veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Shpallja e Eneda Tarifës fituese e Këngës Magjike 2019 ka ndezur shumë debate mes këngëtarëve. Si fillim ishte këngëtari Ardit Çuni i cili ishte tepër i revoltuar pas mikja e tij prej kohësh Eneda Tarifa e kishte votuar me 0 pikë. Më pas krisje miqësie duke se ka patur edhe mes dy garueseve kryesore Fifit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Publikuar

-

Nga

Xhesiara ishte e vetmja këngëtare e kategorisë Best neë artist që mbeti jashtë finales së  Këngës Magjike. Ajo u shpreh se mbeti shumë e zhgënjyer nga eleminimi që i bëri ish mentorja e saj e The Voice. E ftuar në emisionin Thumb on ajo ka treguar se pas eleminimit ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Robert Berisha zbulon këngën me të cilën do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH/ A është një dedikim për Nora Istrefin?

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha do të marrë pjesë këtë vit në edicionin e 58 të Festivalit të Këngës në RTSH. Kënga titullohet “Ajo nuk është unë” dhe sapo e kanë dëgjuar fansat kanë menduar se është një dedikim për ish bashkëshorten e tij Nora Istrefi. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Roberti ka vendosur tu përgjigjet thashethemeve […]

LEXO TE PLOTE