Connect with Us

“Nuk e pres askënd”/ Gashi i zemëruar para turit të tij në Europë

Showbizz

“Nuk e pres askënd”/ Gashi i zemëruar para turit të tij në Europë

Publikuar

-

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare Gashi po përgatitet për turin e tij muzikor nëpër botë.

Gashi është kthyer në vëmendjen e mediave rozë pasi bën deklarata shumë të forta për jetën e tij personale që më pas i fshin nga rrjetet sociale.

Së fundi Gashi është shfaqur tejet i zemëruar teksa në një postim në Twitter ai është shprehur se nuk ka nevojë për askënd për të vazhduar me turin e tij.

“Unë e udhëheq vetë këtë tur, dhe jam duke bërë turin tim personal në Europë me miqtë e mi, ndaj nuk e pres askënd”, shkruan Gashi në postimin e tij.

Ende nuk e dimë se cila është arsyeja apo kujt i drejtohet më këtë deklaratë por fansat e tij po e presin me padurim në koncertin e tij./ CNA.al

 

I’m on my oën tour bus doing my oën Europe tour ëith my friends…don’t ëait for No1.

— GASHI (@gashi) 3 December 2019

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: