Connect with Us

Rita Ora kapet mat me aktorin e njohur/ Paparacët i fotografojnë të kapur dorë për dore

Showbizz

Rita Ora kapet mat me aktorin e njohur/ Paparacët i fotografojnë të kapur dorë për dore

Publikuar

-

Këngëtarja Rita Ora dhe aktori Rafferty Low po xhirojnë filmin e tyre më të fundit që është adaptim i filmit “Oliver twist” nga Artur Dodger.

Rita dhe Rafferty janë aktorët kryesorë dhe pas xhirimeve të dy janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. 29 vjeçare dhe aktori janë fotografuar nga paparacët teksa dilnin së bashku, të kapur dorë për dore.

Në fakt duhet kujtuar fakti se Rita është përfolur shumë për jetën e saj privat si dhe biseksualitetin e saj.

Këtë këngëtarja e bërio të ditur kur publikoi këngën Girls e cila pati shumë reagime nga fansat si dhe këngëtarë të tjerë.

Nuk e dimë nëse Ora dhe Rafferty po përjetojnë një romancë apo thjesht janë miq, kjo mbetet për tu parë në ditët në vazhdim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: