Connect with Us

Rita Ora tërheq vëmendjen e të gjithëve gjatë eventit të modës/ Befason me pamjen e saj

Fashion

Rita Ora tërheq vëmendjen e të gjithëve gjatë eventit të modës/ Befason me pamjen e saj

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj në një event në Londër.

Rita sërish është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket veshjes e cila është komentuar gjatë në mediat e huaja.

Këngëtarja është shfaqur mbrëmjen e kaluar me një fustan prej lëkure me ngjyrat bardhë e zi si dhe make up i saj kanë marrë vëmendje të madh gjatë eventit të modës.

Rita ka marrë pjesë në “The British Fashion Awards”, ceremoni kjo që feston çdo vit më të mirët e modës britanike, duke njohur risinë e stilistëve dhe shtëpive të dizajnit në Mbretërinë e Bashkuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

13 veshjet më të përshtatshme për gratë me gjoks të madh

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët kryesorë që tregon pak nga karakteri i njeriut. Shumica e vajzave apo grave që kanë gjoksin e madh ne po iu ndihmojmë duke iu treguar disa prej kombinimeve që do t’iu bëjnë të dukeni mjaft elegante dhe do të eleminoni paksa dukjen e gjoksit të madh. Në galerinë e mëposhtme […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Duhet të jenë patjetër në gardërobën tuaj/ Tendencat më të fundit të çantave që do të plotësojnë veshjen e çdo gruaje

Publikuar

-

Nga

Fundi i muajit të modës ka mbërritur dhe çdo që duhet të shihni në sfilatat e stilistëve të njohur duhet t’i mbajmë mend. Një nga aksesorët më të rëndësishëm për një femër është çanta dhe gjatë prezantimit të koleksioneve të shtëpive të modës arritëm të veçonim disa prej tendencave më të fundit për çantat. Sezoni […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Bëhuni gati/ Këto aksesorë do t’i shini pothuajse kudo

Publikuar

-

Nga

Drejtpërdrejt nga pistat e Javës së Modës në Neë York, Java e Modës në Londër, dhe më gjerë, sytë do t’iu mbesin tek tendencat më të reja të modës përsa u përket aksesorëve për sezonin e vjeshtës 2020. Stilistët më të famshëm po i shoqërojnë me veshjet e tyre pasi aksesorët janë shumë të domosdoshëm […]

LEXO TE PLOTE