Connect with Us

23 vite më e vogël/ Partnerja e Leonardo DiCaprios zbulon se çfarë mendon për diferencën në moshë

Showbizz

23 vite më e vogël/ Partnerja e Leonardo DiCaprios zbulon se çfarë mendon për diferencën në moshë

Publikuar

-

Aktori i famshëm Leonardo DiCaprio dhe partnerja e tij modelja Camila Morrone janë përfolur shumë në mediat e huaja për lidhjen e tyre pasi kanë një diferencë prej 23 vitesh në moshë.

Ditë më parë Camila ka treguar se arsyeja pse çifti janë shumë të rezervuar për jetën private dhe nuk postojnë shpesh në rrjetet socialem është pikërisht sepse në Internet ka shumë urrejtje. Të paktën kështu është shprehur modelja.

Në një intervistë për Los Angelos Time, Morrone ka treguar se ndryshimi i madh në moshë mes saj dhe Leonardos nuk aspak rëndësi pasi nuk është e vetmja që është në një marrëdhënie të tillë.

“Ka kaq shumë marrëdhënie në Hollyëood dhe në historinë e botës ku njerëzit kanë ndryshime të mëdha në moshë. Unë thjesht mendoj se dikush duhet të jetë në gjendje të dalë me kë dëshiron ai ose ajo”.- u shpreh modelja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: