Connect with Us

Blero surprizon fansat/ Rikthen hitin që fiksoi shqiptarët

Showbizz

Blero surprizon fansat/ Rikthen hitin që fiksoi shqiptarët

Publikuar

-

Blero Muharremi është një nga këngëtarët më të pëlqyer për publikun e tij. Ai ka një karrierë të gjatë muzikore dhe disa prej këngëve të tij mbahen mend ended he këndohen. Një prej këngëve më të dëgjuara dhe të pëlqyera të Bleros është hiti Fotografia.

Këngëtari ka vendosur ta ritkhejë dhe një herë këtë këngë për të gjithë dashamirësit e muzikës së tij.

Kujtojmë se së fundi Blero kurorëzoi dashurinë  e tij në martesë me modelen Afrona Dika me të cilën kishte një lidhje dashurie prej vitesh./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I tha se dukej si shtatzënë/ Taylor Swift rrëfen problemet me sëmundjen

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Taylor Sëift si asnjëherë më parë ka folur për luftën e saj me sëmundjen. Për Variety Taylor është shprehur se për një periudhë kohe ka vuajtur nga çrregullimi i ushqimit. Taylor rrëfeu se nisi të dëmtonte veten kur dikush i tha se dukej si shtatzënë dhe nisi të mos ushqehej fare […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në kulmin e suksesit/ Këngëtarja e famshme shpreh dëshirën për tu vetëvrarë

Publikuar

-

Nga

Billie Eilish është në kulmin e saj të karrierës edhe pse është vetëm 18 vjeçare. Këngtarja ka arritur të thyejë rekorde me këngët si “Bad Guy” dhe “Bury a friend”. Billie është e njohur për stilin e veçantë të teksteve dhe të klipeve me tematika shumë aktuale. Së fundmi në një intervistë të dhënë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE