Connect with Us

Demi Rose çmend meshkujt/ 10 fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Showbizz

Demi Rose çmend meshkujt/ 10 fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Publikuar

-

Demi Rose është një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 11 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto nga përditshmëria e saj.

10 fotot e saj të fundit janë shumë seksi dhe kanë ndezur rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e ndjekësve kryesisht gjinia mashkullore.

Gjithashtu Demi njihet për  format e saj bombastike të cilat i kanë sjellë shumë famë dhe sukses në botën e modelingut.

E megjithatë pasarelat nuk janë pika e saj më e forta pasi shumë fansa mendojnë se ajo nuk është e lindur për të qenë një divë pasarelash. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke zbuluar se e dashura e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE