Connect with Us

Do të gjejnë dashurinë e jetës në vitin 2020/ Këto janë shenjat më fatlume të horoskopit

Life Style

Do të gjejnë dashurinë e jetës në vitin 2020/ Këto janë shenjat më fatlume të horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Ju keni një energji tërheqëse për shkak se jeni shumë të shpejtë në lëvizjet tuaja. Mabjeni këtë energji edhe për vitin 2020 pasi do të gjeni atë persoanlitetin që ju bën tërheqës për shumë njerëz.

Binjakët

Lejoni kuriozitetin t’iu udhëheqë. Sigurisht që jeni nga ata njerëz që ju pëlqen të eksploroni dhe të përjetoni eksperienca të reja.

Në këtë mënyrë do të keni mundësinë të gjeni dashurinë e jetës tuaj.

Luani

Më në fund do të jeni në qendër të vëmendjes. Jeni shumë të prirur për të krijuar drama. Sidoqoftë këtë do ta lini pas në 2020 ku ju pret një vit tejet pasionant dhe romantic.

Shigjetari

Bëhuni gati të korrni atë që keni mbjellë. Do t’iu duhet t’i thoni lamtumirë dashurisë tuaj pasi jeni shumë të lëvzishëm.

Ujori

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë shumë të zgjuar dhe intelektualë.

Për shkak të kësaj ju keni frikën që shpesh herë mund të keqkuptoheni nga personat që ju rrethojnë.

Por në vitin 2020 më në fund do të gjendi njeriun që do t’iu kuptojë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE