Connect with Us

Kim Kardashian dhe Kourtney shkëlqejnë në eventin e Dior/ Zbuloni si u veshën personazhet më të famshëm

Fashion

Kim Kardashian dhe Kourtney shkëlqejnë në eventin e Dior/ Zbuloni si u veshën personazhet më të famshëm

Publikuar

-

Kim Kardashian ka treguar edhe një herë që është një nga ikonat e modës. Biznesmenia së bashku me motrën e saj, modelen Kourtney Kardashian kanë shkëlqyer në koleksionin e ri të markës së njohur Dior për vitin 2020.

Kim ishte veshur me një kostum si lëkurë gjarpri ndërsa Kourtney ishte veshur me një fustan të zit ë ngushtë pas trupit.

Ndërkohë vëmendje ka tërhequr dhe Bella Hadid e cila është shfaqur me një ndryshim në pamjen e saj. ajo kishte zgjatur flokët me “extansion” dhe ishte veshur me një kostum me motive decorative.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Diamante dhe bikini/ Ylli i reality showt e “pamëshirshme” në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit, India Reynolds është kthyer në një nga mabsadoret e brandit të njohur Boohoo. Ajo ka reklamuar linjën e saj më të fundit të të brendshmeve duke treguar linjat e saj seksi. Ylli i Love Islands, 29 vjeç përveçse ka treguar fizikun e saj të tonifikuar, ajo që tërhoqi vëmendjen në fotot e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Khloe Kardashian surprizon fansat/ Tregon linjat e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Koha që po shpenzon Khloe Kardashian në palestër po tregon rezultatet e para. Biznesmenia 35 vjeçare është shfaqur më në formë se kurrë dhe duket shumë herë me e hollë se më parë. Ajo është fotografuar nga paparacët teksa ka dalë nga studio e Emilio Trattoria në Encino teksa përgatisnin skenat për reality shoën familjar. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Çmendën” Instagramin me veshjet e tyre/ Yjet që sollën trendet më të fundit të modës

Publikuar

-

Nga

Yjet e famshme të Instagramit na kanë mbajtur të gozhduar pas rrjetit teksa reklamojnë jetën e tyre luksoze apo veshjet dhe trendet më të fundit përsa i përket modës. Më të njohur dhe të ndjekur në këtë fushë janë Rihanna, Bella Hadid, Jennifer Lopez apo Cardi B, Kendall Jenner, Kylie Jenner edhe shumë të tjerë. […]

LEXO TE PLOTE