Connect with Us

“Kur mendon se je Kleopatra”/ Georgina Rodriguez provokuese me poza në vaskë

Showbizz

“Kur mendon se je Kleopatra”/ Georgina Rodriguez provokuese me poza në vaskë

Publikuar

-

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është një nga vajzat më të komentuar dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Georgina është mjaft aktive në Instagram ku dhe publikon foto shumë seksi dhe provokuese. Pas fotos ku shfaqej topless nga Maroku, ajo ka ndezur sërish rrjetin duke pozuar e shtrirë në një vaskë.

Kur mendon se je Kleopatra, shkruan Georgina krahas fotos ku ka marrë shumë komente dhe pëlqime.

Kujtojmë se Gerogina dhe Cristiano kanë vite që jetojnë së bashku dhe nga lidhja e tyre kanë dy fëmijë. Së fundi u përfol se janë martuar në fshehtësi por futbollisti hodhi poshtë çdo thashethem duke u shprehur se ishte një “fake news”. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: