Connect with Us

“Më mungon ajri kur nuk marr pjesë në këtë festival”/ Rozana Radi zbulon 5 këngët më të pëlqyera të Këngës Magjike

Showbizz

“Më mungon ajri kur nuk marr pjesë në këtë festival”/ Rozana Radi zbulon 5 këngët më të pëlqyera të Këngës Magjike

Publikuar

-

Këngëtarja Rozana Radi është një nga artistet e muzikës shqiptare që nuk i ka munguar kurrë festivaleve. Për vite me radhë ajo ka qenë një nga pjesëmarrëset më të rregullta të Këngës Magjike.

Sot është nata e parë gjysmëfinale dhe Rozana Radi edhe pse jo konkurrente këtë vit ka zbuluar se cilat janë 5 këngët më të bukura për të.

Gjithashtu ajo ka treguar se ky festival është shumë i rëndësishëm për të dhe ndihet keq kurr nuk merr pjesë.

“Kjo është Top 5 për mua në “Kënga Magjike” këtë vit. Shije personale muzikore. Të pandikueshme nga askush. #kendojpertendertuar @arditgjebrea Më mungon ajri kur nuk marr pjesë në këtë festival. Suksese të gjithëve! Më vjen keq që nuk do ta dëgjojmë @besaofficial sonte por e respektoj plotësisht zgjedhjen e saj”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: