Connect with Us

“Për të gjitha leksionet që i jep motrës tënde Shqipëri”/ Ori Nebiaj falenderon për ndihmën pa kushte Kosovën

Showbizz

“Për të gjitha leksionet që i jep motrës tënde Shqipëri”/ Ori Nebiaj falenderon për ndihmën pa kushte Kosovën

Publikuar

-

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Ori Nebiaj, si shumë personazhe të tjerë të bnjohur nuk ka harruar të falenderoj Kosovën për ndihmën e madhe që i dha Shqipërisë në ditët më të vështira.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale  ajo ka shprehur mirënjohjen e saj për zemërgjerësinë pa kushte.

“Falemiderit Kosovë. Për të gjitha leksionet që i jep motrës tënde Shqipëri, çdo herë, në liri e në zgjedhje, e tani dhe në zemërgjerësi pa kushte”, ka shkruar Ori në postimin e saj në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by o r i • n e b i j a j (@ori_nebijaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha medista shkrujatën se miqësia midis Fifit dhe Enedës kishte përfunduar por jo, dhe këtë Fifi e ka treguar edhe nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale por edhe në intervistat që […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Publikuar

-

Nga

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar së fundi në Paris nga ku Wanda ka pozuar pranë Kullës Eiffel pa të brendshme. Ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese ndaj bukuroshes bjonde që shpesh herë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jordyn Woods ndez rrjetin/ Çmend ndjekësit në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

E preferuara e rrjeteve sociale Jordyn Ëoods ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë dy foto marramendëse. Bukuroshja 22 vjeçare ka treguar linjat e saj bombastike e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Jordyn është shfaqur më përvëluese se kurrë në fotot e saj të fundit me bikini. Kujtojmë se Jordyn është komentuar pafund edhe […]

LEXO TE PLOTE