Connect with Us

Puna dhe Dashuria/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Life Style

Puna dhe Dashuria/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Së shpejti do të keni mundësinë të bëni përparime në sektorin tuaj të karrierës. Do të keni një rritje në punën tuaj të tanishme.

Demi

Nëse po shikoni mundësinë për të udhëtuar në një vend të huaj, kjo dëshirë intensive do të mund të realizohet në 12 muajt e ardhshëm.

Binjakët

Ju do të ndani të ardhurat tuaj me partnerin apo kolegun tuaj. Do të konpensoheni nga komisione të ndryshme.

Gaforrja

Me Juptirein që po ndërhyn në shtëpinë tuaj të 7 marrëdhënia juaj do të përmirësohet. Një ndryshim në fatin e partnerit tuaj do t’iu sjellë dhe ju përfitime indirekte.

Luani

Dita juaj do të jetë e tejmbushur me projekte. Kështu që bëhuni gati pasi nuk do të dini nga t’ia nisni.

Virgjëresha

Kjo ditë do të jetë e shkëlqyer përsa i përket marrëdhënies së dashurisë. Me Jupiterin , planeti e bekimit do të kaloni çaste romantike me partneren apo partnerin tuaj.

Peshorja

Nëse po mendon të bilini apo të shisni një shtëpi, me Jupiterin që po navigon në zonën tuaj do të kontrrolloni çështjet familjare dhe të shtëpisë.

Akrepi

Jupiteri do të ndikojë në psikologjinë tuaj, kështu që duhet të qartësoni mendimet tuaja dhe të krijoni lidhjet tani.

Shigjetari

Disa ndryshime surprizuese në punën tuaj do t’iu sjellin më shumë të ardhura pasi Jupiteri do t’iu ndihmojë të kompesoheni.

Bricjapi

Me Jupiterin që po qarkullon në të 12 muajt e vitit do të ketë shumë ndryshime në personalitetin tuaj, duke sjellë të gjitha çështjet përfshirë zhvillimin personal në krye të të gjithave.

Ujori

Jupiteri po shëtit në shtëpinë tuaj të 12, kështu që vetmia do t’iu shërbejë për mirë për të realizuar projektet tuaj.

Peshqit

Për 12 muajt e ardhshëm, do të duhet të përqëndroheni më shumë tek puna, në takimet me biznesmenë apo klubet elite./ CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE