Connect with Us

“Shqipëri të dua”/ Eliza Dushku nuk e harron atdheun në këto ditë të vështira

Showbizz

“Shqipëri të dua”/ Eliza Dushku nuk e harron atdheun në këto ditë të vështira

Publikuar

-

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku ka vendosur të ndihmojë shqiptarët në këto ditë të vështira. Aktorja së bashku me studentët e Universitetity Harvard do të shfqin një dokumentar kushtuar Shqipërsië të quajtur Dear Albania.

Aktorja, vëllai i saj Nate Dushku si dhe studentë shqiptarë në “Harvard” po organizojnë këtë event bamirësie me qëllim mbledhjen e fondeve për familjet shqiptare të prekura nga tërmeti.

Sipas “Prive.al”, biletat do të jenë falas dhe pas transmetimit të dokumentarit do të mblidhen fonde nga njerëzit vullnetarë.

Pasi mori vesh lajmin tragjik për Shqipërinë, Eliza reagoi e prekur me një postim në llogarinë e saj në Instagram, ku kishte publikuar një zemër të kuqe me shqiponjën dykrenare në mes. “Shqipëri, të dua. Për të gjithë ata që u prekën nga ky tërmet shkatërrues, ju dërgojmë lutjet dhe dashurinë tonë dhe po mbledhim menjëherë ndihma. Qëndroni të fortë. Jemi me ty Shqipëri.”- shkruante aktorja në postim./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: