Connect with Us

“Si ta shpreh me fjalë adhurimin që kam për ty”/ Rezarta Shkurta ngre në qiell Soni Malaj: “Je shqiponja e skenës shqiptare”

Showbizz

“Si ta shpreh me fjalë adhurimin që kam për ty”/ Rezarta Shkurta ngre në qiell Soni Malaj: “Je shqiponja e skenës shqiptare”

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur shqiptare Soni Malaj është bërë pjesë e Këngës Magjike ku dhe do të performojë natën e dytë gjysmëfinale.

Emocionet për pjesëmarrjen e saj në festival duket se poi  përjetojnë dhe miqtë më të afërt të Sonit ku një ndër to është dhe Rezarta Shkurta.

Ajo i ka dedikuar Sonit fjalët më të bukura dhe e ka përkrahur në këtë festival. Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo shkruan:

“Si ta shpreh me fjalë shpirti adhurimin që kam për ty Soni Malaj? Super vokal, por jo vetëm, me super performanca nga më të ndryshmet në këto 22 vite karrierë. Ende pa nxjerrë notat të flet fytyra, pasqyrë e shpirtit tënd të bukur, e të ndjeshëm. Për të gjithë ata që të njohin ndër vite e dinë se ti do vetëm të bësh mirë dhe kjo të bën akoma më e bukur seç je! Ke ngritur një karrierë gjaku, mundi, në një Shqipëri të varfër pa shkelur asnjëherë në parimet e tua, pa shkelur asnjëherë te njerëzit që të rrethojnë për t’u kacavjerrur suksesit siç ne jemi dëshmimtar për shumë e shumë… Prandaj për mua je shqiponja e skenës shqiptare!”, ka shkruar Rezarta në postimin në ‘Instagram’./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: