Connect with Us

50 vjeçarja më seksi në botë/ Jennifer Lopez zbulon dëshirën për të patur sërish fëmijë

Showbizz

50 vjeçarja më seksi në botë/ Jennifer Lopez zbulon dëshirën për të patur sërish fëmijë

Publikuar

-

Ajo është një nga këngëtaret dhe femrat më seksi në botë. Diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez, pak muaj më parë u fejua me partnerin e saj Alex Rodriguez me të cilin ka bashkëjetuar prej vitesh.

Jennifer është nënë e dy binjakëve nga martesa e saj me këngëtarin Mark Anthony, e megjithatë, Jennifer ka zbuluar se ka dëshirë të ketë sërish fëmijë me Alex.

50 vjeçarja gjatë një interviste është shprehur: “Unë dëshiroj sërish fëmijë. Nuk e di çfarë plani ka Zoti por do dëshiroja ta provoja. Jam e hapur për të bërë fëmijë sërish:, u shpreh 50-vjeçarja.

Gjithashtu edhe Alex është baba i dy fëmijëve Natasha, 15 vjeç dhe Ella, 11 vjeç, që i ka me ish-bashkëshorten  Cynthia Scurtis.

Tani ata jetojnë të gjithë bashkë dhe marrëdhënia është për t’u admiruar.“Kur u fejuam fëmijët ishin shumë të lumtur. Ata e dinë që gjithmonë do i duam,”-shtoi Jennifer. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Bukuroshja bionde me sy qiellorë do t’iu bëjë për vete me këto foto

Publikuar

-

Nga

Lindsay Pelas është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja bjonde numëron plot 9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozoi nudo që në moshën 18 vjeçare/ Fotot e modeles angleze që ekspozon gjoksin bombastik

Publikuar

-

Nga

Bethy Lily është e njohur ndryshe si Bethany Lily April është një modele nga Londra e cila po fiton shumë ndjekës në rrjetet sociale. Para se të bëhej modele ajo ka punuar si imazh i Herrados. Kur ishte vetëm 18 vjeç nisi të realizonte sete të ndryshme fotogarfish nudo. Ajo numëron më shumë se 1 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE